Dėl kelių remonto

Pasibaigus lietui, planuojame kažkiek paremontuoti kelius. Didesnių sąnaudų nesinorėtų išnaudoti, nes kitų metų pavasarį, rengiant komunikacijas, keliai bus suardyti. Manome, kad reikia išlyginti ir dar kažkiek užpilti malto asfalto gatvėje einančia nuo Žiobrių iki Ešerių gatvės, pažvyruoti Vėgėlių gatvę ir kai kurias vietas kitose gatvėse, kur to reikalinga. Šiuos darbus planuojame atlikti sekančia savaitę, jeigu vėl nesutrukdys  lietus.

Jei kas turi kitokių pasiulimų ar pageidavimų, prašome parašyti arba paskambinti pirmininkui.

SU PAGARBA   Pirmininkas  A. Jakeliūnas, t. 8682 69594

Skelbta Naujienos
3 comments on “Dėl kelių remonto
 1. Jurgita parašė:

  Tai dabar laukiant nezinia kada vedamų komunikaciju turesim lauzyt automobilius? Keliai apgailetini, o pavasari is vis bus nepravaziuojami. Is vis nesuprantamas požiūris.

 2. Skirmantė parašė:

  Norėjau paklausti kas administruoja šį SB tinklalapį? Kodėl mano komentarai, parašyti vakar, nebuvo patvirtinti administratoriaus ir visi buvo ištrinti?

 3. Algis parašė:

  Prašau nepilti malto asfalto.Šio mišinio dulkės klaikiai padengia namų fasadą.Aukšto spaudimo vandens srovė be papildomų chemikalų nenuplauna.Asfalto dulkės skverbiasi į kambarius pasidengia nenuplaunamu sluoksniu baldai, grindys.Nesuvolavus jo negalima naudoti.Higienos centras informavo apie šių dulkių žalą sveikatai.Negi mes vieni kitus nuodysim ar kitaip kenksim.Duobes jomis lyginti net voluojant neapsimoka. Čia jau reikalinga kita technologija. Pilnai užtektų grederio.Geriau reikėtų pagalvoti po komunikacijų paklojimo, apie asfaltavimą.

  Vėgėlių 2
  Algirdas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Informacija
Sveiki, ačiū, kad užsukote į mūsų Sodų bendrijos tinklapį.