DĖL KOMUNIKACIJŲ ĮRENGIMO BENDRIJOJE

Teiraujantis dėl vandentiekio ir kanalizacijos įrengimo mūsų bendrijoje, „Aukštaitijos vandenys“ gamybos direktorius mane informavo, kad šiuo laiku vyksta rangovų pirkimų viešas konkursas. Dar šiais metais tikimasi gauti struktūrines Europos sąjungos lėšas. Pasiteiravus, ko reikės iš mūsų kai bus pradedami darbai, buvo atsakyta, kad rangovo specialistai asmeniškai bendradarbiaus su kiekvienu sodininku apie galimybę įrengti vandentiekį ir kanalizaciją.
Be to parašiau raštišką prašymą AB“Energijos skirstymo operatorius“ Panevėžio regiono tinklų eksploatavimo departamento direkroiui, kad mūsų bendrijos elektros oro linijos , pasinaudojant komunikacijoms kasamomis tranšėjomis, būtų pertvarkomis į požemines. Kai gausiu atsakymą, papildomai apie tai informuosiu.
Pasiteiravus dėl galimybės įsirengti dujas, „ESO“ atstovas paaiškino, kad dėl to turi kreiptis į juos kiekvienas gyventojas individualiai

Skelbta Naujienos
3 comments on “DĖL KOMUNIKACIJŲ ĮRENGIMO BENDRIJOJE
  1. Skirmantė parašė:

    Kokio senumo yra ši informacija? Kiek esu girdėjusi, rangovų pirkimo viešas konkursas jau įvykęs..Ar negalite atnaujinti šios info ir informuoti gyventojus kas jau yra priimta ir vykdoma šiai dienai? Dėkoju.

  2. Algis parašė:

    Noreciau pamatyti bendrijos istatus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Informacija
Sveiki, ačiū, kad užsukote į mūsų Sodų bendrijos tinklapį.