PRETENZIJOS DĖL KOMUNIKACIJŲ ĮRENGIMO BENDRIJOJE

2017-05-11 įvyko SB ŠARMUTAS narių visuotinis ataskaitinis susirinkimas. Pagrindinis klausimas susirinkime buvo nagrinėtas dėl netinkamo AB AUKŠTAITIJOS VANDENYS suplanuoto komunikacijų įrengimo, o būtent įrengti komunikacijas tam tikrose vietose, o ne ištisai per visas bendrijos visas gatves. Buvo pažymėta, kad AB Aukštaitijos vandenys, rangovas AB Panevėžio ryšių statyba ir Vilniaus AB Apamis, kuri daro techninį bendrijos projektą, panaudos Europos sąjungos skirtas lėšas, o bendrijai tik dalinai bus įvestas vandentiekis ir kanalizacija.
Susirinkime priimtas nutarimas, visiems bendrijos nariams, kurių sklypus, pagal mums pateiktą planą, nesiekia komunikacijų vamzdynai, surašyti pareiškimus, reikalaujančius iki jų sklypų atvesti komunikacijų vamzdynus, t.y. ištisai per visas gatves. Be to, reikėtų sklypų savininkui arba nors kuriam kitam šeimos nariui deklaruoti gyvenamąją vietą sklypo adresu, kad užsakovas negalėtų motyvuoti, esą negalėsiantis įforminti abonento, nes ten niekas negyvena. Pareiškimus, kuo skubiau pateikti bendrijos pirmininkui Alfredui Jakeliūnui, kol projektas dar nepatvirtintas, vėliausiai iki kito trečiadienio, t.y. š.m. gegužės 24 d. Norintys, arba pavėlavę pateikti mums, galite tiesiogiai pateikti pareiškimus Aukštaitijos vandenims. Pareiškimus atneškite į bendrijos kontorą Vėgėlių g.(trečiadieniais nuo 17 iki 19 val.) arba įmeskite į pirmininko pašto dėžutę Ešerių g. 13. Pagal gautus pareiškimus, duomenys bus apibendrinti ir bendrijos valdyba pateiks pretenziją minėtai bendrijai. Gavus neigiamą atsakymą iš Aukštaitijos vandenys, neatmetame galimybės kreiptis į teismą. Pareiškimo forma galėtų būti tokia:

AB PANEVĖŽIO AUKŠTAITIJOS VANDENYS

pil. Vardas Pavardė
sklypo adresas ( pvz. Ešerių g. 13, Panevėžys)

P A R E I Š K I M A S

Pagal skirtas Europos sąjungos lėšas, kurios bus panaudojamas sodininkų bendrijos ŠARMUTAS komunikacijų įvedimui, reikalauju, kad vandentiekio ir kanalizacijos vamzdynai pasiektų mano sklypą.

Parašas Data

Skelbta Naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Informacija
Sveiki, ačiū, kad užsukote į mūsų Sodų bendrijos tinklapį.