Atnaujinta informacija dėl komunikacijų

Viešąjį konkursą komunikacijoms įrengti yra laimėjusi „Panevėžio ryšių statyba“. Įmonės direktorius Andrius Balčetis, projekto vadovas- Virginijus Liberis, tel. 8 699 32935. Kontaktuojant su V. Liberiu,  buvo paaiškinta, kad dar rangovas „Panevėžio ryšių statyba“ nėra pasirašiusi sutarties su įmone „Aukštaitijos vandenys“ dėl kai kurių juridinių veiksnių. Sutartis galėtų būti pasirašyta apie balandžio mėnesio pabaigą. Po sutarties pasirašymo rangovas rengs darbų atlikimo projektą. Kada projektas bus parengtas V. Liberis pasakyti negalėjo, paminėjo galimą datą-2017 metų birželio mėnesį. Kaip ir galima buvo tikėtis komunikacijų įrengimo darbai nusitęs. Esant parengtam projektui galima bus su juo susipažinti ir išsiaiškinti visas mus dominančias smulkmenas kiekvienam individualiai ir sužinoti kas reikalinga iš bendrijos pusės.

Tuo pačiu informuoju, kad Vėgėlių gatvėje ESO  planuoja įvesti gamtines dujas.. Šios gatvės 3,18,39 ir Upėtakių g. 54 gyventojai padavė paraiškas dujoms įrenti. Projekto kuratorė Violeta Tirilienė informavo mane, kad jei bus daugiau norinčių įsirengti dujas, reikalinga paduoti paraiškas ESO įmonei, po to bus svarstomos techninės galimybės įrengimui.  V. Tirilienė randasi Senamiesčio 102b, ESO įmonės 1-jame aukšte, tel. 8 619 24597, todėl  dujų įrengimo klausimais prašau kreiptis pas ją.

Dėl visų bendrijos kelių lyginimo paduota paraiška AB „Panevėžio gatvės“, kai tik bus skirtas greideris, keliai bus remontuojami. Planuojama atvežti ir išlyginti žvyrą bei asfaltbetonį tuose gatvių ruožuose, kuruose po žiemos susidarė didesnės duobės.

Pagarbiai, pirmininkas

Skelbta Naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Informacija
Sveiki, ačiū, kad užsukote į mūsų Sodų bendrijos tinklapį.