ESO INFORMACIJA DĖL DUJOTIEKIO

Dujotiekio statyba į Vėgėlių gatvę AB ESO planuoja užbaigti ik 2017-09-01. Yra sudaryti du dujofikavimo kvartalai, kurie bus vystomi po dujotiekio statybos pabaigos Vėgėlių g.

Gyventojai, kurių sklypai patenka į suplanuotus kvartalus, paraiškas dujų įsivedimui gali teikti iki 2017-10-01.

Dujofikavimo kvartale į Ešerių ir Karšių g. prisijungimo įmokos dydis kiekvienam potencialiam vartotojui yra 586,50 Eur.(apskaičiuota už 18,77 m. dujotiekio atstumą).

Dujofikavimo kvartale į Bendrijų gatvę prisijungimo įmokos dydis kiekvienam potencialiam vartotojui yra 556,88 Eur (apskaičiuota už 16,98 m. dujotiekio atstumą).

SVARBU: kainos yra apskaičiuotos pagal patvirtintas Valstybės kainų komisijos įkainius 2017 metų 1-am pusmečiui. 2017 m. liepos mėn. kainos bus reguliuojamos ir gali kisti.

Jei paraišką teikia gyventojas, kurio sklypas nepatenka nei į vieną suplanuotą kvartalą – AB ESO  pasiūlymą /atsakymą pateikia kaip vienam vartotojui ir įmoką apskaičiuoja pagal faktiškai reikalingą nutiesti dujotiekio metrų skaičių nuo projektuojamo dujotiekio iki sklypo ribos. Tkiu atveju įmokos dydis gali siekti net iki 7000 Eur. Šiems gyventojams po kvartalo suformavimo įmoka bus perskaičiuota kaip kvartalo vartotojams. Likusios gatvėms dujofikavimo kvartalus planuojama sukurti 2017 m. rugpjūčio mėn.

Pasirašė       VIOLETA  TIRILIENĖ,      Tel. pasiteiravimui 8 619 24597,   e.p. violeta.tiriliene@eso.lt

Skelbta Naujienos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

*

Informacija
Sveiki, ačiū, kad užsukote į mūsų Sodų bendrijos tinklapį.